Aleksandr Serovi kontsert “Hoia Armastust”

23.märts

kell

19:00 - 20:50

hind

29.50 € - 65.50 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik

19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!

20:50 Orienteeruv lõpp

Aleksandr Serov sündis 1954. aastal Ukrainas Kovalevka külas Mykolaivi piirkonnas. Juba lapsepõlves tekkis tal kirglik huvi muusika vastu. Sellal alustas ta erinevate muusikariistade mängima õppimist, mis osutus tema tulevases karjääris väga kasulikuks. Alguses mängis ta alti kooliorkestris, 15-aastaselt omandas ta iseseisvalt klaverimängu ning hiljem võeti ta vastu Mykolaivi Muusikakooli klarneti erialale. Samal ajal praktiseeris ta ka saksofoni- ja klaverimängu.

Noore kunstniku tõeliseks kireks on tema sõnul alati olnud džäss. Saatuse tahtsi ei suutnud ta asutada oma džässbändi, kuid õppis tundma oma iidolite stiili ning katsetas seda isegi. 1970. aastate alguses, oma kolmeaastase ajateenistuse ajal mereväes, laulis ta Tom Jonesi ja Elton Johni ingliskeelset repertuaari. Ajateenistusest naastes asus laulja tööle Mykolaivi oblasti filharmooniasse, kus ta oli erinevate vokaal- ja instrumentaalansamblite režissöör, arranžeerija ja instrumentalist. Nende ansamblitega oli ta ringreisidel riigi erinevates linnades.

Loe edasi

80.aastate alguses sai Serov tuttavaks helilooja Igor Krutoiga, kes hakkas tema jaoks kirjutama oma parimaid hitte. Krutoi kirjutatud kompositsiooniga „Madonna“ võitis laulja üleliidulise konkursi „Jalta-87“, sai auhindu Rahvusvahelisel estraadilauljate festivalil Prahas ning pälvis Grand Prix popmuusika- ja laulukonkursil „Budapest-88“.

Krutoi loodud palad „Ты меня любишь“ („Sa armastad mind“), „Вдохновение“ („Innustus“), „Судьбе назло“ („Saatuse kiuste“), „Нe надо“ („Pole tarvis“) ja „Признание“ („Ülestunnistus“) tõstsid laulja populaarsuse tippu.

90.aastate alguses jätkas Serov koostööd Igor Krutoiga, lisades oma repertuaari ingliskeelseid kompositsioone ning selliseid šlaagreid nagu Igor Shaferani laul „Ты“ („Sina“), Igor Nikolajevi laulud „Звездопад“ („Tähesadu“) ja „Я люблю тебя до слёз“ („Armastan sind pisarateni“), Robert Roždestvenski laul „Прости“ („Anna andeks“), ning oma sõnadele kirjutatud laule. Aastal 1991 pälvis Serov Vene NFSV teenelise kunstniku tiitli ning 2004. aastal Venemaa rahvakunstniku tiitli.

Erinevalt paljudest tuntud esinejatest eelistab Aleksandr Serov usalduslikku suhtlemisviisi oma kuulajatega ning seetõttu ei ole tal kombeks oma esinemiste ajal tantsutruppi teenuseid kasutada.

 • Sündmus on vene keeles
 • Vanusepiirang puudub
 • Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. ka sülelapsel
 • Kodulehel toodud täishinnad
 • Hilinejaid saali ei lubata!
 • Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
 • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
 • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
Korraldaja:

Sugar Media SIA

+372 67651112

Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

 • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
 • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
 • Statoili jaamadest üle Eesti
 • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo