Gabriel Iglesias “FluffyMania” stand-up

03.oktoober

kell

19:00 - 21:30

hind

30.50 € - 49.50 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik

19:00 Algab etendus. Vaheaeg 30 minutit

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!

21:30 Orienteeruv lõpp

Gabriel Iglesias esimest korda Eestis oma uue etendusega “FluffyMania”.

Tuleval aastal jõuab Eestisse oma maailma turnee raames üks maailma kuulsamaid koomikuid Gabriela Iglesias, tuues Tallinnasse oma värskeima etenduse “FluffyMania World Tour”.

Selle turnee käigus külastab koomik 57-t linna üle mitme kontingendi. Tagasihoidlikult alustanud mees on tänaseks tuntud kui ammendamatu naljavaramuga superstaar, kes lojaalsete fännide ja Youtube’i abiga on saavutanud rahvusvahelise kuulsuse. Oma naljakate karakterite, hämmastavate lugude ja uskumatute helieffektidega on Gabriel võitnud miljoneid südameid üle kogu maailma.

Comedy Estonia’l on äärmiselt hea meel, et oma seni mahukaima tuuri raames jõuab Gabriel ka Euroopasse, kus ta annab 22 etendust 10-s riigis – UK, Norra, Roots, Taani, Soome, Island, Eesti, Saksamaa, Holland ja Belgia.

Loe edasi

Gabriel Iglesias ehk Fluffy on ennast töötanud meelelahutuse raskekahurväkke, kelle nime leiab “Family Guy”, “Magic Mike”, “The Nut Job” ja varsti linastuva komöödia “Blazing Samurai” tiitritest.

Ameerika-Mehhiko päritolu koomiku “tee tippu” on tüüpiline “american dream” sorti lugu. Tema lapsepõlv möödus Los Angeles’i ühes vaeseimas linnasosas, kus kuuelapselise pere eest oli hoolitsema jäetud üksikema. Kasised olud sundisid noort Gabrieli eluraskustele huumoriga vastu astuma. Aastal 1997 riskides kõigega, jättis ta oma töö ning pühendus täiskohaga comedy’ile. Olles kaotanud selle tõttu oma kodu, auto ja muu maise vara, ei jätnud mees jonni ning sammus kindlalt edasi peagi saabuva kuulsuse poole.

 • Sündmus on inglise keeles
 • Soovitatav vanus alates 14. eluaastast
 • Kodulehel toodud täishinnad
 • Hilinejaid saali ei lubata!
 • Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
 • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
 • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
Korraldaja:

Comedy Estonia

+372 55 95 39 96

Sulge lisainfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

 • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
 • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
 • Statoili jaamadest üle Eesti
 • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo