Gary Brooker & Procol Harum kontsert

02.september

kell

19:00 - 21:00

hind

39.50 € - 69.50 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik

19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!

21:00 Orienteeruv lõpp

Progressiivrocki suurnimi PROCOL HARUM esineb 50. juubelituuri raames Nordea Kontserdimajas

2.septembril esineb Tallinnas, Nordea Kontserdimajas, sümfoonilise ning progressiivse rokkmuusika üheks alusepanijaks peetav Briti ansambel Procol Harum eesotsas laulja, helilooja ja pianisti Gary Brookeriga.

Aastal 2017 tähistab Procol Harum poolt sajandit bändi loomisest ja omanimelise debüütalbumi ning hittsingli “A Whiter Shade of Pale” ilmumisest – lugu, mida on nimetatud kaasaaegse muusika klassikuks ja millest on saanud üks väheseid singleid, mida on maailmas müüdud üle 10 miljoni eksemplari.

Juba 50 aastat ning jätkuvalt, Procol Harum on endiselt tipptasemel loov ja tegutsev, innustamas rokkmuusika austajaid üle maailma. Ei tasu arvata, et oma esimese purustava hiti hiiglasliku edu saavutanud ansambel jäigi sinnapaika, nagu seda paljude teiste bändidega juhtunud on. Isegi hiljuti saadud aumärk „Kõige rohkem mängitud singel läbi viimase 75 aasta“ ei ole maha surunud muusikute suurt tahet oma loominguga edasi minna ja tegeleda. Nii on aprillikuus Procol Harumilt oodata uut stuudioalbumit.

Loe edasi

Juubelituuri raames esineb progressivrocki suurnimi Procol Harum Tallinnas koosseisus Gary Brooker (klaver, vokaal), Josh Phillips (hammond-orel), Geoff Dunn (löökpillid), Matt Pegg (basskitarr) ja Geoff Whitehorn (kitarr).

Gary Brookeri sõnul on tal alati hea meel esitada kontsertidel nii Procol Harumi juba klassikuks saanud palasid ja publiku lemmikuid kui ka uusi ning ka haruldasi lugusid, et “kõditada” ka neid fänne, kes bändi loomingut ja tegemisi hoolikalt jälgivad. Tallinna kontserdi raames 2. septembril Nordea Kontserdimajas, tulevad teiste seas esitusele sellised lood nagu “Homburg”, “A Salty Dog”, “Shine On Brightly” ning muidugi ka rokkmuusika üks tuntumaid palasid “A Whiter Shade of Pale”.

Procol Harum rokib ka 50 aastat pärast oma esimese hiti ilmumist terves oma hiilguses - justkui galeoon, seilav ning hingega!

 • Sündmus on inglise keeles
 • Vanusepiirang puudub
 • Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. ka sülelapsel
 • Kodulehel toodud täishinnad
 • Hilinejaid saali ei lubata!
 • Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
 • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
 • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
Korraldaja:

Live Nation Estonia OÜ

www.fbi.ee

6155100

Sulge lisainfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

 • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
 • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
 • Statoili jaamadest üle Eesti
 • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo