Jazzkaar 2017 / Viru Keskus kutsub: Dianne Reeves (USA)

27.aprill

kell

19:00 - 20:30

hind

20.50 € - 60.50 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik

19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!

20:30 Orienteeruv lõpp

Ameerika tippvokalisti Dianne Reeves’i sügavat ja tõeliselt hingestatud esitust on eesti publikul võimalik nautida juba kolmandat korda.Pärast külaskäike aastail 2006 ja 2010 on taaskord aeg olla tunnistajaks kaasaegse jazzi laia haaret defineeriva hääle jätkuvale kõrglennule.

Reeves seob hingematva virtuoossusega erinevate žanride ka kõige tundlikumad värelused, olles mõjujõult Sarah Vaughan’i, Ella Fitzgerald’i ja Billie Holiday vääriline.

Dianne Reeves on suurepärane interpreteerija ja ka mänguline scat-laulja. Lauljatari süda puudutab alati kuulajate hingekeeli, mis on temast teinud ühe hinnatuma esineja maailma lavadel. Diiva seniseid saavutusi on tunnustatud viie Grammy-auhinnaga parima jazzvokaalplaadi kategoorias.

Loe edasi

Imetlusväärse küpsuse saavutanud Reevesi diskograafiasse kuulub praeguseks juba pea paarkümmend albumit, millest viimane on 2014. aastal ilmunud ja samuti Grammy’ga pärjatud “Beautiful Life”.
Albumi produtseeris Dianne Reeves’i lähisugulane, legendaarne klahvpillivirtuoos ja vokalist George Duke, kellele jäi antud album viimaseks salvestuseks. Plaat presenteerib Reeves’i vaieldamatut annet klassikaliste stiilide elegantsel sulandamisel 21. sajandi jazziks, kus muuhulgas leiavad briljantset tõlgendamist ka Marvin Gaye, Bob Marley ja Fleetfood Mac’i palad.
Albumit on peetud Reeves’i seni säravamaks tööks, mis mitte ei ole hajutanud stiilipiire, vaid on kaotanud need täielikult, olles kuulajaile kergelt ligipääsetav ja samas peenelt nüansirikas.

Dianne Reeves’i Eesti visiit kujuneb kahtlemata meie jazziaasta üheks tippsündmuseks. Diivaga koos musitseerivad tema kvarteti ekstraklassi muusikud pianist Peter Martin, kitarrist Romero Lubambo, bassist Reginald Veal ja trummar Terreon Gully.

 • Vanusepiirang puudub
 • Soodustused lastele puuduvad, kehtiv pilet on vajalik kõigile – sh. ka sülelapsele
 • Kodulehel toodud täishinnad
 • Hilinejaid saali ei lubata!
 • Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
 • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
 • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
Korraldaja:

Jazzkaar

+372 666 00 30

Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

 • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
 • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
 • Statoili jaamadest üle Eesti
 • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo