Leonid Agutin ja Anzelika Varum kontsert-etenduses “Kuidas mitte mõelda Sinust?”

21.märts

kell

19:00

Kutsume kõiki kaasaja Venemaa hetkel kaunima estraadidueti Аnzelica Varumi ja Leonid Agutini uuele kontserdile “Kuidas mitte mõelda Sinust?”

Te kohtute Anzelica ja Leonidi dueti uuel kontserdil värske kordumatu ja haruldaselt harmoonilise tulemusega. Anzelica Varumi hääl mõjub õhk-õrna ja naiselikuna, samas kui Leonid Agutini intellektuaalne ja samas ka brutaalne hääl teda väga omapäraselt toetab. Dueti laul kannab aga kuulajad unistuslikku maailma, mis on täidetud kahe loova alge – armastuse ja muusikaga.

12 aastase koostöö vältel on Anzelica Varum ja Leonid Agutjan, hoolimata kõigist ennustustest, et nad liiga kauni paarina kaua koos ei püsi, toonud igal aastal koos välja nii uusi heliplaate kui autorilaulule. Plaate on lauljatel ilmunud üle kahekümne ja igaüks neist on saanud unustamatuks kingituseks lauljapaari fännidele. Lauljad on korduvalt pälvinud Aasta laureaadi nimetuse. Hetkel on Leonid kõige oodatum kohtunik 1. telekanali üliedukas saatesarjas „Hääl“.

Leonid Agutini ja Anzelica Varumi muusika on nii sütitav, romantiline kui ka ehe. Igal oma esinemisel hullutavad kuulajaid lisaks ka džässi-improvisatsioonidega tuntud lauludest ning uhiuute, veel salvestamata lauludega. Samuti ootavad kõik Anzelica ja Leonidi austajad nende uusi diskoteegi hitte, mida esitatakse koos saategrupiga „Esperanto“. „Esperanto“ muusikud on üks parimaid Venemaa kollektiive, kõrgema klassi professionaalid nii igaüks eraldi võetuna kui ka üheskoos esinedes. Anzelica ja Leonidi šõuballett Swan Funk, millest osa ka kontserdil ettekandmisele tuleb, on osutunud aga kaasaegse tantsukultuuri main-streami meistriteoseks, mis täidab iga saali liikumise ja elujanuga.

Võib veel lisada, et Leonid Agutini ja Anzelica duett ei veetle ainult oma muusikalise tasemega, vaid ka sellega, kui kaunis on see romantiline lauljate paar. Nad näevad koos välja lausa suurepärased ja esitavad iga oma laulu nii, et sa usud nende tunnete siirusse. Kuigi kindlasti leidub ka neid, kes ütlevad, et milleks jälle laulda armastusest, see on banaalne, meenutavad Anzelica Varum ja Leonid Agutin meile oma lauludega kõikevõitvalt inimlikku ja kustumatut vajadust omada ehedaid tundeid. Lauljapaari esinemine pakub võimaluse ammutada otsatud jõudu armastusest – just sellest, mida me igapäevases elu kiiruses kipume unustama.

Tehke endale ja lähedastele märtsikuus kaunis kingitus!

Loe edasi
 • Vanusepiirangut ei ole
 • Soodustused puuduvad
 • Igal külastajal peab olema sisenemisel ette näidata kehtiv pilet
 • Hilinejaid saali ei lubata!
 • Pildistamine ja filmimine pole lubatud
 • Teatrikohvikus ja baarides pool tundi uste avamisest kogu menüü –10%
 • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata info@ticketpro.ee
 • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

 • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
 • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
 • Statoili jaamadest üle Eesti
 • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo