VÄLJA MÜÜDUD! Slava Polunini “Lumeshow”

12.jaanuar

kell

19:00

12. jaanuaril etendub Nokia Kontserdimajas planeedi kuulsaim ja enimoodatud Slava Polunini „Lumeshow“. Kriitikud peavad seda teatriklassikaks ning Vjatšeslav Poluninit maailma parimaks klouniks.

Lumeshow’d on peetud arvukate kõige mainekamate teatriauhindade vääriliseks nii Londonis, Edinburghis, Liverpoolis, Dublinis kui Barcelonas. Show’st on kirjutanud ajalehed ja ajakirjad Broadway’st Uus-Meremaani.

Kus ka heldimapanev kollane mehike Asisjai lavale ei ilmuks – olgu see eksootilisel Taiwanil, New Yorgis Broadway’l, kunstist küllastunud Pariisis või kultuuri nautivas Moskvas – kutsub suure režissööri ja kunstniku loodud kangelasega ühes rütmis hingamine ja olemine esile vaimustust ja imetlust, rõõmupisaraid ja naerupurskeid.

Polunini „Lumeshow“ pole võimalik sõnadega ümber jutustada, tuleb lihtsalt ise kohale minna, näha ja tunda. Kui saali sööstavad võimsad lumeiilid, jääb publikul üle vaid ahhetada ning vaimustustormiga kaasa minna. Võta sa nüüd kinni, kes asja rohkem naudib. Täiskasvanud muutuvad taas lasteks ning lapsed vehivad innu ja hasardiga paberhelvestest lumepalle teha ega taha pärast etendust kuidagi lahkuda.

Etendusest leiab igaüks endale midagi. Mõnele on etendus lüüriliseks tagasipõikeks lapsepõlve, mõnele aga hingekriipiv jutustus üksindusest. Mõni saab punaseid lohmakaid susse kandva absurdse kollase mehikese üle südamest naerda ning tema järel korrata: „Asisjai …“. Mõnel jooksevad siia-sinna viskleva väikese inimese kammitsetud otsingutest siin lõputus sinavas universumis pisarad üle põskede. Armastus aga mähib õhkõrna ärmbikuvõrguna kõik saalisolijad endasse ning paneb pisarateni heldima, ja sa tunned, kuidas sul tõuseb klimp kurku ja sa tahad maha kummarduda ja õrnad helbed pihku võtta, etenduse lõpus vaimustusest õhata ning kõik mällu salvestada ning veel tükiks ajaks jäävad imelised meenutused su hinge kummitama …

Sel korral etenduv „Lumeshow“ on veelgi intrigeerivam, imelisem ning erakordsem. Niikaua kui lumeshow’d esitatud on, pole veel olnud kahte täpselt ühesugust etendust. Tallinnas esineb Slava Polunin koos maailmakuulsa viiuldaja Gidon Kremeri ning tema „Kremerata Baltica“ orkestriga.

Polunin ja Kremer on mõlemad eksperimentaatorid! Polunini kunstihaare lummab nagu pausid klassikalises partituuris. Kremeri kunst paelub teisel moel. Kaks artisti saavad kahe kunsti piirimail kokku, ajavad omavahel ning publikuga juttu, kasutades selleks mitte sõnu, vaid muusikat ja pantomiimi. Sünnib tõeline lumesümfoonia!

„Lumeshow“ on etendus headusest ja kui mõni inimene juhtubki kehvas tujus kohale tulema, siis lahkub ta etenduselt kindlasti rõõmsas meeleolus. Vaatajatest saavad „Lumeshow“ osalised, publiku meeleolud ja reageeringud on etenduse pärisosaks ning muudavad selle erakordseks ja kordumatuks.

„Lumeshow“ on juba kakskümmend aastat maailmas ringi rännanud, esinetud on Suurbritannias ja Prantsusmaal, Itaalias ja Mehhikos, Ameerika Ühendriikides ja Koreas, Hispaanias ja Venemaal, vallutatakse aina uute riikide lavasid. Kõik need aastad on etendus läinud täissaalidele, seda on saatnud edu ning tänutunne ja lapselik vaimustus kõigis vanuses vaatajate silmades.

Lapsed on etendusest tõelises vaimustuses, kuigi ausalt öeldes on see mõeldud täiskasvanutele, kellel on veel mälusopis säilinud teadmine, et ka nemad tahavad tunda seda kõditavat ja imelist õnnetunnet, mis neid valdas jõulukuuse all kinke oodates.

12. jaanuaril kingib Nokia Kontserdimajas „Kremerata Baltica“ orkestri saatel asetleidev Slava Polunini „Lumeshow“ Teile palju lumist hellust ja unustamatuid elamusi! Sellisest uusaastakingist võib vaid unistada!

Loe edasi
 • Soovitav alates 8 eluaastast
 • Soodustused puuduvad
 • Hilinejaid saali ei lubata!
 • Pildistamine ja filmimine pole lubatud
 • Teatrikohvikus ja baarides pool tundi uste avamisest kogu menüü –10%
 • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata info@ticketpro.ee
 • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

 • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
 • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
 • Statoili jaamadest üle Eesti
 • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo